Sehirler Arasi Taşımacılık

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve nakliyat usullerine göre taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Özoğlu evden eve Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınma
Sehirler Arasi Taşımacılık

Eşya Paketleme

MOBİLYALAR:
Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet Kraft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.Ve numaralandırılır.
YATAK, KOLTUK VE SANDALYE:
Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.
ŞİFONYER, YEMEK MASASI. KOMODİN, SEHPA BÜFE, CAMLI VİTRİN:
Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.
BEYAZ EŞYALAR:
Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan soma kraft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.
ELEKTRONİK EŞYALAR:
Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından Kraft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

özel Ambalaj

AYNA- CAM VE HASSAS EŞYALAR:
Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.
ANTİKA, SERAMİK, PORSELEN, RESİM, YAĞLI BOYA TABLO:
Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.
AVİZE. LAMBA
Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.
ELBİSE:
Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Naylon Paketleme

AYAKKABI, ÇANTA:
Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.
MUTFAK EŞYALARI:
Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.
BANYO VE TEMİZLİK MALZEMELERİ:
Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. Özoğlu Naklyat'ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz. Taşıma işleminden sonra en son faturalandırma işleminden sonra taşıma işlemi sonlandırılır. Taşıma işlemi bittikten sonra taşıma ile ilgili fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizimle e-mail adresimizden paylaşabilirsiniz. Bakan AYAZDIR