Neden Özoğlu Nakliyat

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla,e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Özoğlu evden eve Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder,nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyamn gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Hakkımızda

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Özoğlu evden eve Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size kurumsal e-mail sistemimizle yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.Özoğlu evden eve Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Misyonumuz

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve nakliyat usullerine göre taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Özoğlu evden eve Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.